logo


Home

Biblioteka Problemów

Usługi

Części i Akcesoria

Showroom

Pytania i Odpowiedzi

Kontakt
Profesjonalny serwis progów i gitar od 1996
PROGI ZE STALI NIERDZEWNEJ
- dożywotnia trwałość
- fenomenalny komfort gry
- zabójczy wygląd
- ultra-niska akcja strun
- kilkanaście rozmiarów do wyboru
- gwarancja 100%-owej satysfakcji

SHOWROOM

showroom

Showroom to miejsce, w którym chciałbym Cię poznać, porozmawiać o gitarach i o muzyce, pokazać Ci swoje prace i pochwalić się opiniami moich zadowolonych klientów.
Specjalnie dla Ciebie przygotowałem kilkanaście demonstracyjnych gitar, w których znajdziesz różne rozmiary progów, różne geometrie gryfów i różne akcesoria. Wszystko możesz dotknąć i wypróbować zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję o kupnie czy zleceniu usługi.
Możesz wpaść z kolegami z zespołu - są bębny, nagłośnienie i sporo gitarowo-basowego sprzętu. Okolica też jest piękna; przy okazji możesz wybrać się na wycieczkę w Bieszczady.
Jeżeli przeraża Cię odległość, poczytaj sobie najpierw opinie moich klientów. To Cię  przekona.
Oczywiście zawsze możesz wysłać instrument pocztą i zlecić mi usługi na odległość, ale osobiście preferuję bezpośredni kontakt z klientem, szczególnie przy pierwszym zamówieniu. Łatwiej jest mi wtedy poznać i spełnić Twoje oczekiwania, a Ty nie będziesz miał wątpliwości czy wybrałeś właściwe opcje.


GALERIA - strona w budowie

GITARY DEMONSTRACYJNE - strona w budowie
Kontakt:
Telefon:
796 408 913
e-mail:
serwis@skalba.pl
koperta
Home       Biblioteka Problemów      Usługi       Części i Akcesoria       Showroom       Pytania i Odpowiedzi       Kontakt

www.skalba.pl
Copyright © 2011 Krzysztof Skałba