logo


Home

Biblioteka Problemów

Usługi

Części i Akcesoria

Showroom

Pytania i Odpowiedzi

Kontakt
Profesjonalny serwis progów i gitar od 1996
PROGI ZE STALI NIERDZEWNEJ
- dożywotnia trwałość
- fenomenalny komfort gry
- zabójczy wygląd
- ultra-niska akcja strun
- kilkanaście rozmiarów do wyboru
- gwarancja 100%-owej satysfakcji

KONTAKT

Prowadzę małą jednoosobową firmę i swój czas muszę podzielić na "konkretną robotę" i na obsługę klienta.
Proszę to zrozumieć.
Jeżeli nie odbieram telefonu to znaczy, że jestem w danej chwili zajęty. Gdy np. wymieniam progi, szlifuję podstrunnicę czy lutuję układ elektryczny muszę być skupiony i mam wyciszony telefon. Proszę spróbować ponownie za godzinę lub dwie.
Nie oddzwaniam i nie odpowiadam na sms-y.
Wszystkie wizyty muszą być zapowiedziane i umówione. Dostosuję się do najwygodniejszego dla Ciebie terminu (może być nawet 1 Maja! ;-), ale nie lubię jak ktoś odrywa mnie od pracy w najmniej odpowiednim momencie.
Przepraszam, ale nie prowadzę już korespondencji w tradycyjnej formie. Oczywiście, nadal możesz mi przysłać list lub kartkę z życzeniami ;-), ale odpowiedzi możesz oczekiwać wyłącznie drogą elektroniczną.

lutnik, Częstochowa, Kielce, Lublin, Sędziszów, Warszawa, Łódź, Wrocław, Opole, Bielsko Biała, Radom

ADRES SERWISU:

38-400 Krosno (woj. podkarpackie)
ul. Krakowska 21 / I piętro
Rzeszów, Przemyśl, Tarnów, Tarnobrzeg, Nowy Sącz, Jasło, Sanok, Gorlice, Stalowa Wola, Dębica, Bochnia, Nowy Targ, Mielec

KONTAKT TELEFONICZNY: 796 408 913

Kraków, Małopolska, Śląsk, Katowice, Lutnik

KONTAKT MAILOWY: serwis@skalba.pl

Pocztę elektroniczną odbieram codziennie (z wyjątkiem okresów wakacyjnych) i staram się w ten sam dzień udzielać odpowiedzi. Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu kilku dni, wyślij maila ponownie (sprawdzając poprawność adresu) - być może nie dotarł.
Zanim zadasz mi jakieś pytania mailem, zapoznaj się proszę z wszystkimi informacjami na mojej witrynie, szczególnie z zakładką "Pytania i Odpowiedzi". Znajdziesz tam dziesiątki wyczerpujących odpowiedzi na najczęściej zadawane mi przez klientów pytania, a wśród nich prawdopodobnie i na Twoje. Oczywiście, jeżeli to Cię nie usatysfakcjonuje, to pisz i pytaj śmiało. Jestem do Twojej dyspozycji.

Kontakt:
Telefon:
796 408 913
e-mail:
serwis@skalba.pl
koperta
Home       Biblioteka Problemów      Usługi       Części i Akcesoria       Showroom      Pytania i Odpowiedzi       Kontakt

www.skalba.pl
Copyright © 2011 Krzysztof Skałba